قفل گذاری فیلم های آموزشی با

Video Guard

Video Guard ایمن ترین راه حل های قفل گذاری فیلم و پی دی اف را ارائه می دهد. ویدیو و pdf های محافظت شده از کپی کردن، ضبط صفحه نمایش، اشتراک گذاری و توزیع غیرمجاز در امان هستند.

درباره ما

مفتخریم که پس از سالها فعالیت در بازار داخلی ایران (از سال 1385) توانستیم وارد عرصه جهانی شویم. وظیفه ما محافظت از فیلم ها و پی دی اف های آموزشی در برابر کپی غیرقانونی است.
می دانیم که پس از صرف زمان و هزینه زیاد، محصولی را تولید کرده اید که برای شما بسیار ارزشمند است. راه محافظت از محصول شما در دستان ماست. بهترین راه حل برای جلوگیری از اشتراک گذاری ویدیوها و ضبط صفحه نمایش. ما در مقابل هکرها ایستاده ایم

شناسایی سخت افزار

کاربران فقط در سیستم شخصی خود قادر به فعالسازی و استفاده از محصول می باشند. سریال ها محدودیت استفاده داشته و از طریق شناسایی سخت افزار سیستم فعالسازی انجام می شود.

فعالسازی اتوماتیک

کاربران به طور خودکار پس از وارد کردن شماره سریال منحصر به فرد خود اجازه دارند ویدیوها را پخش و تماشا کنند. آنها نیازی به تماس مجدد با شما برای ثبت نام ندارند.

دارای پلیر اختصاصی

ویدیوها پس از رمزگذاری فقط توسط پخش کننده ویدیوی اختصاصی در ویندوز و اندروید قابل پخش است. پخش کننده های معمولی قادر به پخش ویدیوهای رمزگذاری شده نخواهند بود.

در آپارات ببینید
ویدئوگارد نرم افزار محافظت از فایل های ویدئو و پی دی اف

Features

قابلیت ها

تک کاربره لایسنس دار

پلیر پخش اختصاصی

قابل پخش در ویندوز

قابل پخش در اندروید

جلوگیری از ضبط صفحه نمایش

جلوگیری از دیباگ نرم افزاری

جلوگیری از اجرا در ماشین مجازی

جلوگیری از پخش در تلویزیون هوشمند

محافظت از فایل های صوتی و تصویری

واترمارک شماره سریال

جمع آوری اطلاعات کاربران

راحتی در قفل گذاری و اجرا

آنچه ما در ویدئو گارد ارائه می کنیم
با Video Guardمی توانید ویدیوها و پی دی اف های خود را در کوتاه ترین زمان رمزگذاری کنید و آنها را با خیال راحت در هر نوع پلتفرمی به فروش برسانید. فروش فایل در اینترنت، cd، dvd، دیسک usb بلامانع است. پخش به هر دو شیوه آفلاین و آنلاین میسر است. پخش آنلاین از طریق آپلود فایل ها روی هاست شخصی خودتان امکان پذیر است.

ویدیوهای شما با استفاده از شماره سریال منحصر به فرد برای اجرا در دستگاه های مشتری محدود می شوند. هر شماره سریال مخصوص یک دستگاه و برای یک کاربر خاص است. هر شماره سریال فقط یک دستگاه را فعال خواهد کرد. مگر اینکه دسترسی بیشتر از یک دستگاه را فعال کرده باشید.

روش کار بسیار ساده است. فقط پخش کننده اختصاصی می تواند ویدیوهای رمزگذاری شده را پخش کند. کاربر برای پخش به شماره سریال خاص هر محصول ویدیویی نیاز دارد. همچنین در صورت تعریف از قبل توسط شما با یک شماره سریال می توان چندین ویدیوی مرتبط را فعال کرد.

در حین فعال سازی اطلاعات کاربر (خانواده، آدرس ایمیل، شماره تماس) ذخیره می شود و می توانید آنها را از پنل مشتری مشاهده و استخراج کنید.

در هیچ کدام از نرم افزارهای پخش کننده ویندوزی و اندروید اسم Video Guard درج نشده است. این امر سبب می شود تا مشخص نباشد محصول شما با چه نرم افزاری قفل گذاری شده است. در صورتی که برندهای دیگر نام برند خود را بر روی پلیر نمایش می دهند. در صورت شکستن قفل آن ها کلیه مشتریان شناسایی شده و متضرر می شوند.

ویدئو گارد از شما هزینه سالیانه دریافت نمی کند. شما فقط هزینه شماره سریال ها را پرداخت خواهید کرد برای استفاده از ویدئو گارد نیازی به تهیه هاستینگ DRM نیست

جلوگیری از ضبط صفحه نمایش
یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای کپی کردن محصولات ویدیویی، ثبت تصویر مانیتور توسط نرم‌افزارهای ضبط صفحه ( Camtasia، Snagit و غیره) است. Video Guard قابلیت شناسایی و جلوگیری از فعالیت این گونه نرم افزارها را دارد.

  • شناسایی و ایجاد اختلال در برنامه های ضبط صفحه
  • خروجی فیلم ضبط شده سیاه خواهد شد

Video Guard می تواند نرم افزارهایی را که قصد ضبط ویدئو در حین اجرا را دارند شناسایی کرده و با تداخل در عملکرد برنامه از کپی برداری از فیلم های شما جلوگیری کند.

جلوگیری از ماشین مجازی
برخی از کاربران از نرم افزارهای ماشین مجازی برای شبیه سازی یک دستگاه استفاده می کنند و فایل شبیه سازی شده آن دستگاه را تنها با استفاده از یک شماره سریال به اشتراک می گذارند و فیلم آموزشی را در چندین دستگاه به اشتراک می گذارند.

پخش کننده اختصاصی ویدئو گارد هرگونه سوء استفاده را از طریق نرم افزارهای ماشین مجازی تشخیص می دهد و از اجرای فیلم آموزشی در سیستم عامل های مجازی جلوگیری می کند.

حالت شماره سریال شناور
در حین پخش ویدیو، شماره سریال کاربر به عنوان واترمارک روی صفحه پخش می شود. در این حالت حتی اگر کاربری قصد داشته باشد از مانیتور با گوشی موبایل ضبط کند، شما می توانید آن شخص را از طریق شماره سریال پیدا کنید.

اطلاعات کاربر در حین فعال سازی دریافت می شود و در پنل مشتری در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین می توانید از قبل اینکه هر شماره سریال را به چه کسی داده اید را یادداشت کنید تا در صورت تخلف، مقصر شناسایی شود.

امکان غیرفعال کردن دستگاه‌ها
به دلایلی ممکن است بخواهید کاربر را از استفاده از ویدیوها محروم کنید. حتی پس از فعال سازی ، می توانید یک شماره سریال خاص را از طریق پنل مشتری محدود کرده و آن را از راه دور از دستگاه مشتری غیرفعال کنید.

جلوگیری از دیباگ نرم افزاری
ویدیو گارد می‌تواند برنامه‌هایی را که خطرناک تشخیص داده می‌شوند شناسایی کند و از اجرای برخی برنامه‌ها در حین اجرای پخش‌کننده ویدیو گارد جلوگیری کند.

بخش anti-debug همچنین از اجرای برنامه های دسکتاپ از راه دور مانند any desk جلوگیری می کند.

Stats

Check out stats

کاری که تا کنون انجام داده ایم


آمار تعداد مشتریان، پروژه ها، سریال ها و تعداد دستگاه های نصب شده

Serial numbers

Installed

Projects

Customers

بهترین مشتریان ما


معرفی تعدادی از بهترین و با تجربه ترین مشتریان ما.

Serial numbers

academy.arash.svenska@gmail.com

Serial numbers

momo.mnia1@gmail.com

Serial numbers

ardavanshojaei@gmail.com

Serial numbers

fneda2348@gmail.com

Vahid Soufi

Windows Programing

Develop and design the software part of the project to run on the Windows operating system using C# Programing language

Vahid Soufi

Web Design

Design and develop website using php, mysql, javascript, ajax, css, html, bootstrap

Vahid Soufi

Andriod programming

Develop and design the software part of the project to run on Android operating system using (C# Xamarin)

Pricing

Check Our Price and Purchase

Calculation form

روش پرداخت
امکانات مورد نظر

هزینه هر شماره سریال:

خرید 100 سریال اولیه الزامی است

هزینه برای شماره سریالپس از پرداخت می توانید وارد پنل مشتری شوید و اپلیکیشن قفل و پخش کننده ویدئو گارد را دانلود کنید
Signup form

F.A.Q

Frequently Asked Questions

Contact

Contact Us

Location:

Iran - Tehran

Call:

+98 912 024 0618

+98 21 6656 1862

Loading