قفل گذاری فیلم های آموزشی با

Video Guard

Video Guard ايمن ترين راه حل هاي قفل گذاری فیلم و پي دي اف را ارائه مي دهد. ويديو و pdf هاي محافظت شده از کپي کردن، ضبط صفحه نمايش، اشتراک گذاري و توزيع غيرمجاز در امان هستند.

درباره ما

مفتخريم که پس از سالها فعاليت در بازار داخلي ايران (از سال 1385) توانستيم وارد عرصه جهاني شويم. وظيفه ما محافظت از فيلم ها و پي دي اف هاي آموزشي در برابر کپي غيرقانوني است.
مي دانيم که پس از صرف زمان و هزينه زياد، محصولي را توليد کرده ايد که براي شما بسيار ارزشمند است. راه محافظت از محصول شما در دستان ماست. بهترين راه حل براي جلوگيري از اشتراک گذاري ويديوها و ضبط صفحه نمايش. ما در مقابل هکرها ايستاده ايم

شناسايي سخت افزار

کاربران فقط در سيستم شخصي خود قادر به فعالسازي و استفاده از محصول مي باشند. سريال ها محدوديت استفاده داشته و از طريق شناسايي سخت افزار سيستم فعالسازي انجام مي شود.

فعالسازي اتوماتيک

کاربران به طور خودکار پس از وارد کردن شماره سريال منحصر به فرد خود اجازه دارند ويديوها را پخش و تماشا کنند. آنها نيازي به تماس مجدد با شما براي ثبت نام ندارند.

داراي پلير اختصاصي

ويديوها پس از رمزگذاري فقط توسط پخش کننده ويديوي اختصاصي در ويندوز و اندرويد قابل پخش است. پخش کننده هاي معمولي قادر به پخش ويديوهاي رمزگذاري شده نخواهند بود.

Features

Check The Features

Single User Activation

Dedicated Player

Playable on Windows

Playable on Android

Anti Screen Record

Anti Debug

Anti-Virtual Machine

Anti-Casting

Video Audio Protection

Watermark Serial Number

Collect Users Information

Easy To Run

آنچه ما در ويدئو گارد ارائه مي کنيم
با Video Guardمي توانيد ويديوها و پي دي اف هاي خود را در کوتاه ترين زمان رمزگذاري کنيد و آنها را با خيال راحت در هر نوع پلتفرمي به فروش برسانيد. فروش فايل در اينترنت، cd، dvd، ديسک usb بلامانع است. پخش به هر دو شيوه آفلاين و آنلاين ميسر است. پخش آنلاين از طريق آپلود فايل ها روي هاست شخصي خودتان امکان پذير است.

ويديوهاي شما با استفاده از شماره سريال منحصر به فرد براي اجرا در دستگاه هاي مشتري محدود مي شوند. هر شماره سريال مخصوص يک دستگاه و براي يک کاربر خاص است. هر شماره سريال براي استفاده بعدي پس از فعال سازي دستگاه کاربر غيرفعال مي شود.

روش کار بسيار ساده است. فقط پخش کننده اختصاصي مي تواند ويديوهاي رمزگذاري شده را پخش کند. کاربر براي پخش به شماره سريال خاص هر محصول ويديويي نياز دارد. همچنين در صورت تعريف از قبل توسط شما با يک شماره سريال مي توان چندين ويديوي مرتبط را فعال کرد.

در حين فعال سازي اطلاعات کاربر (خانواده، آدرس ايميل، شماره تماس) ذخيره مي شود و مي توانيد آنها را از پنل مشتري مشاهده و استخراج کنيد.

در هيچ کدام از نرم افزارهاي پخش کننده ويندوزي و اندرويد اسم Video Guard درج نشده است. اين امر سبب مي شود تا مشخص نباشد محصول شما با چه نرم افزاري قفل گذاري شده است. در صورتي که برندهاي ديگر نام برند خود را بر روي پلير نمايش مي دهند. در صورت شکستن قفل آن ها کليه مشتريان شناسايي شده و متضرر مي شوند.

ويدئو گارد از شما هزينه ساليانه دريافت نمي کند. شما فقط هزينه شماره سريال ها را پرداخت خواهيد کرد براي استفاده از ويدئو گارد نيازي به تهيه هاستينگ DRM نيست

جلوگيري از ضبط صفحه نمايش
يکي از ساده‌ترين راه‌ها براي کپي کردن محصولات ويديويي، ثبت تصوير مانيتور توسط نرم‌افزارهاي ضبط صفحه ( Camtasia، Snagit و غيره) است. Video Guard قابليت شناسايي و جلوگيري از فعاليت اين گونه نرم افزارها را دارد.

  • شناسايي و ايجاد اختلال در برنامه هاي ضبط صفحه
  • خروجي فيلم ضبط شده سياه خواهد شد

Video Guard مي تواند نرم افزارهايي را که قصد ضبط ويدئو در حين اجرا را دارند شناسايي کرده و با تداخل در عملکرد برنامه از کپي برداري از فیلم های شما جلوگيري کند.

جلوگيري از ماشين مجازي
برخي از کاربران از نرم افزارهاي ماشين مجازي براي شبيه سازي يک دستگاه استفاده مي کنند و فايل شبيه سازي شده آن دستگاه را تنها با استفاده از يک شماره سريال به اشتراک مي گذارند و فيلم آموزشي را در چندين دستگاه به اشتراک مي گذارند.

پخش کننده اختصاصي ويدئو گارد هرگونه سوء استفاده را از طريق نرم افزارهاي ماشين مجازي تشخيص مي دهد و از اجراي فیلم آموزشی در سيستم عامل هاي مجازي جلوگيري مي کند.

حالت شماره سريال شناور
در حين پخش ويديو، شماره سريال کاربر به عنوان واترمارک روي صفحه پخش مي شود. در اين حالت حتي اگر کاربري قصد داشته باشد از مانيتور با گوشي موبايل ضبط کند، شما مي توانيد آن شخص را از طريق شماره سريال پيدا کنيد.

اطلاعات کاربر در حين فعال سازي دريافت مي شود و در پنل مشتري در اختيار شما قرار مي گيرد. همچنين مي توانيد از قبل اينکه هر شماره سريال را به چه کسي داده ايد را بنويسيد تا در صورت تخلف، مقصر شناسايي شود.

امکان غيرفعال کردن دستگاه‌ها
به دلايلي ممکن است بخواهيد کاربر را از استفاده از ويديوها محروم کنيد. حتي پس از فعال سازي ، مي توانيد يک شماره سريال خاص را از طريق پنل مشتري محدود کرده و آن را از راه دور از دستگاه مشتري غيرفعال کنيد.

جلوگيري از ديباگ نرم افزاري
ويديو گارد مي‌تواند برنامه‌هايي را که خطرناک تشخيص داده مي‌شوند شناسايي کند و از اجراي برخي برنامه‌ها در حين اجراي پخش‌کننده ويديو گارد جلوگيري کند.

بخش anti-debug همچنين از اجراي برنامه هاي دسکتاپ از راه دور مانند any desk جلوگيري مي کند.

Stats

Check out stats

کاري که تا کنون انجام داده ايم


آمار تعداد مشتريان، پروژه ها، سريال ها و تعداد دستگاه هاي نصب شده

Serial numbers

Installed

Projects

Customers

بهترين مشتريان ما


معرفي تعدادي از بهترين و با تجربه ترين مشتريان ما.

Serial numbers

academy.arash.svenska@gmail.com

Serial numbers

miladmemar14@gmail.com

Serial numbers

ALISHADZAD@MAIL.COM

Serial numbers

cd-dvd-lock.ir

Vahid Soufi

Windows Programing

Develop and design the software part of the project to run on the Windows operating system using C# Programing language

Vahid Soufi

Web Design

Design and develop website using php, mysql, javascript, ajax, css, html, bootstrap

Vahid Soufi

Andriod programming

Develop and design the software part of the project to run on Android operating system using (C# Xamarin WPF)

Pricing

Check Our Price and Purchase

Calculation form

روش پرداخت
امکانات مورد نظر

هزينه هر شماره سريال:

خريد 100 سريال اوليه الزامي است

هزينه براي شماره سريالپس از پرداخت مي توانيد وارد پنل مشتري شويد و اپليکيشن قفل و پخش کننده ويدئو گارد را دانلود کنيد
Signup form

F.A.Q

Frequently Asked Questions

Contact

Contact Us

Location:

Iran - Tehran

Call:

+98 912 024 0618

+98 021 6656 1862

Loading