آموزش قفل گذاری فیلم های آموزشی با

Video Guard

Video Guardایمن ترین راه حل های محافظت از فیلم های آموزشی را ارائه می دهد. ویدیوهای محافظت شده از کپی کردن، ضبط صفحه نمایش، اشتراک گذاری و توزیع غیرمجاز در امان هستند.

آموزش قفل گذاری فیلم های آموزشی با استفاده از نرم افزار ویدئو گاردویدئو گارد چیست؟ویدئو گارد نرم افزاری است جهت جلوگیری از کپی برداری غیر قانونی محصولات آموزشی، که با استفاده از تجربیات ما در زمینه امنیت نرم افزار و رمزگذاری محصولات آموزشی به وجود آمده است.
ویدئو گارد قابلیت رمزنگاری و قفل گذاری فایل های ویدئویی و pdf را دارد. برای ویدئوها هر دوقابلیت پخش آنلاین و آفلاین وجود دارد. محصول قفل گذاری شده در دو پلتفرم ویندوز و اندروید قابل اجراست. قابل استفاده بر روی دی وی دی ، دانلودی ، فلش دیسک ، ارسال از طریق تلگرام و ...
ما بوسیله ارائه ویدئو گارد با جرعت پا به عرصه جهانی گذاشته ایم.
برای تکمیل پروژه نرم افزار ویدئو گارد از زبان های برنامه نویسی C# Xamarin - XAML WPF - PHP - Java - JavaScript - Json - Html - Css - Mysql - Ajax بهره گیری شده است.
زمان زیادی صرف تحقیق، توسعه و تست ویدئو گارد شده است، تا در دستگاه های مختلف با سیستم عامل های متفاوت ویندوزی و اندروید بهترین عملکرد را از لحاظ امنیتی و اجرا داشته باشد.
با اینکه می توان گفت هیچ گاه هیچ نرم افزار قفل گذاری نمی تواند ادعای امنیت صد در صد را داشته باشد، اما ویدئو گارد می تواند تا حد بالایی در مقابل هکرها ایستادگی کند.
صرفاً جهت اطلاع؛ برای آشنایی با بخش کوچکی از الگوریتم عملکرد فیلم های قفل گذاری شده با ویدئو گارد
بیان می کنیم که داده های ویدئو طی فرآیند رمزگذاری یک بار پشت و رو می شوند. سپس به بخش های یک دقیقه ای خرد شده و هر دقیقه از فیلم با متد متفاوتی رمزنگاری می شود.
کلیه فرمت های ویدئویی قابل پذیرش و قفل گذاری است.
این ویدئوها فقط و فقط توسط پلیر اختصاصی ویدئو گارد قابل پخش خواهند بود. هنگام پخش تکه های انکریپت شده در رم سیستم دکریپت شده و پخش می شوند. در هر لحظه فقط یک دقیقه از ویدئو داخل رم بارگذاری می شود. جهت رفاه حال مشتریان هر دو شیوه پخش آنلاین و آفلاین میسر است. شما می توانید با آپلود فایل های قفل شده روی هاست خود از امکان پخش آنلاین نیز بهره بگیرید.
برای استفاده از قفل در نرم افزارهای اتوران، می توانید مستقیما به فایل های ویدئویی قفل شده لینک ایجاد کنید. فقط در ابتدای اتوران به کاربر تایید کنید تا پلیر اختصاصی را نصب کند.
پلیر اختصاصی برای فعالسازی هر پکیج آموزشی، شماره سریال مخصوص به خود را می طلبد. از این طریق فقط شخصی که شماره سریال مرتبط به بسته آموزشی را داشته باشد می تواند در دستگاه شخصی خود از محصول استفاده کند. بعلت اینکه هر دستگاه مشخصه سخت افزاری خاصی دارد، یک محصول را نمی توان به اشتراک گذاشت و در دو دستگاه متفاوت استفاده کرد.
تعداد دفعات استفاده از هر شماره سریال در پنل مشتریان قابل تنظیم است.
فایل های رمز گذاری شده بر روی هر بستری قابل فروش هستند. یعنی شما برای انتقال ویدئوها به مشتریان خود می توانید از اینترنت ، CD ، DVD ، USB Disk ، تلگرام و ... استفاده کنید
ویدئوها پس از رمز گذاری بر اثر کدینگ مجدد، کمترین حجم ممکن و بالاترین کیفیت کاملاً نزدیک به کیفیت اصل ویدئو را خواهند داشت.
پلیر اختصاصی جهت پخش، کمترین درصد منابع سیستم از قبیل RAM و CPU را استفاده کرده و جهت اجرا نیازی به هیچ گونه پیش نیاز نرم افزاری یا سخت افزاری خاصی ندارد. در نتیجه کاربران، هیچ گونه مشکلی برای پخش فیلم ها نخواهند داشت.
هر دو نرم افزار پخش کننده ویندوز و اندروید توان پخش با سرعت های مختلف کند و تند در ضرایب متفاوت را دارند.
برای نسخه اندروید از همان ویدئویی استفاده می شود که برای نسخه ویندوز استفاده می شود. نیازی به ارائه فایل جداگانه نیست.
فیلم هایی که موشن حرکتی کمی دارند مثلاً فیلم های پاورپونتی و یا فیلم هایی که موشن بالایی دارند هر دو بدون افت کیفیت پخش می شوند.
کاربران پس از تعویض ویندوز نیاز به فعالسازی مجدد نخواهند داشت.

آموزش_قفل_گذاری_با_نرم_افزار_ویدئو_گارد
آموزش تصویری

تفاوت ویدئو گارد با دیگر شرکت های مدعی مشابهاکثراً شرکت های دیگر شما را مجبور به استفاده از هاستینگ DRM می کنند. جدای از هزینه شماره سریال، این شرکت ها هزینه سالانه هاستینگ از شما دریافت می کنند. از طرفی هزینه دانلود محتوا برای مشتریان شما کم نخواهد بود.
مسئله اینجاست که بعضی از آن ها در اصل فقط نام DRM را به دوش می کشند. برای درک بهتر کافیست سرچ کنید تا متوجه شوید ویدئوهای پخش از طریق DRM در کل قابل دانلود نیستند. مثل این می ماند که شما تصویر مخاطب خود را که در واتساپ تماس تصویری برقرار کرده است را دانلود کنید. محال است، چون تصویر به صورت زنده پخش میشود و فایلی برای دانلود وجود ندارد. در نتیجه اگر در سیستم قفل آن ها فایل های شما در نهایت قابل دانلود است پس هزینه سالانه ای که این شرکت ها از شما دریافت می کنند برای چیست؟
ویدئو گارد هیچ هزینه سالانه ای بابت پنل از شما دریافت نخواهد کرد.
برای دریافت توضیحات بیشتر در مورد امکانات بیشتر قفل ویدئو گارد ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.


خرید پنل قفل گذاری و شماره سریال های لازمدر مرحله اول برای استفاده از ویدئو گارد باید در سایت video-protect.net بخش سفارش ثبت نام کنید. هزینه خرید پنل به همراه حداقل یکصد شماره سریال در ابتدا از شما دریافت می شود. برای خرید سریال بیشتر تا یک هزار سریال، بصورت اتوماتیک از تخفیف برخوردار می شوید.

با وارد کردن تعداد شماره سریال درخواستی و تیک زدن عناوین امنیتی، هزینه برای شما محاسبه می شود. به محض خرید ، سریال ها را دریافت می کنید و نرم افزار قفل گذاری از داخل پنل برای شما در دسترس خواهد بود.
  • با انتخاب گزینه جلوگیری از ضبط صفحه نمایش؛ فیلم های شما هنگام پخش بوسیله نرم افزارهای فیلم برداری از دسکتاپ ضبط نخواهند شد. به این صورت که پس از ضبط صفحه نمایش سیاه ضبط خواهد شد.
  • با انتخاب گزینه جلوگیری از ماشین مجازی؛ نرم افزار پخش کننده در ویرچوال ماشین ها اجرا نخواهد شد. بعضاً افرادی با فعالسازی بسته های آموزشی بر روی ماشین مجازی، از آن سیستم عامل مجازی یک کپی تهیه کرده و به اشتراک می گذارند.
  • با انتخاب گزینه حالت سریال شناور؛ حتی اگر شخصی با استفاده از گوشی موبایل اقدام به فیلمبرداری از دسکتاپ کند، شماره سریال شخص در صفحه به چرخش در می آید و شما می توانید او را شناسایی کنید.
  • پیشنهاد می شود اگر می توانید اطلاعات مشتریان خود را قبل از فروش ثبت نمایید، تا در صورت تخلف آگاه باشید که هر سریال را به چه شخصی فروخته اید.
  • با انتخاب گزینه امکان غیر فعال کردن دستگاه ها؛ شما می توانید دستگاه مشتری را پس از فعالسازی غیر فعال کنید تا بعد از آن قادر نباشد از محصول استفاده کند.
    تعیین تاریخ مشخص جهت غیر فعالسازی پکیج از راه دور امکان پذیر است. در تاریخ معین شده حتی اگر کاربر به اینترنت متصل نباشد فعالسازی او لغو خواهد شد.
  • با انتخاب گزینه جلوگیری از دیباگ نرم افزاری؛ تا زمانی که پخش کننده در حال اجراست، از فعالیت نرم افزارهای خطرناکی که قصد هرگونه دیباگ ، هک و سوء استفاده را دارند جلوگیری می شود.

پس از انجام فرآیند خرید سریال ها را دریافت کرده، وارد پنل خواهید شد.
اگر برای محصولات خود چندین پنل خرید کنید، با ورود به بخش ، پنل مشتریان آمار استفاده از پنل ها درصد تعداد استفاده شده از سریال ها به طور کلی و جداگانه قابل مشاهده است.
با جستجوی یک سریال خاص، می توانید اطلاعات کاربر را مشاهده کرده و جهت مسدود کردن دسترسی او نیز اقدام کنید.برای تغییر تعداد دفعات استفاده از سریال های هر پنل، روی نام پنل کلیک کنید و در سمت راست از کادر بازشو مقدار از یک تا سه دستگاه را انتخاب کنید. تغییرات بر روی کلیه سریال های آن پنل اعمال خواهد شد.
اگر در کل یک پنل دارید شما می توانید از سریال های پنل برای چندین پکیج آموزشی استفاده کنید.
سریال های پنل به طور مشترک برای پکیج ها قابل استفاده است و تفاوتی ندارد که کدام سریال را برای کدام پکیج آموزشی استفاده کنید.
در صورتی که پکیج های آموزشی شما تفاوت قیمت فاحشی دارند به صلاح نیست که از سریال های یک پنل مشترکاً استفاده کنید.

به طور مثال
شما سه محصول دارید. محصول اول و دوم یکصد هزار تومان قیمت دارند. شما این دو محصول را با سریال های مشترک یک پنل قفل گذاری می کنید. محصول سوم شما قیمت پانصد هزار تومانی دارد. در صورتی برای قفل گذاری محصول سوم مشترکاً از همان پنل قبلی استفاده کنید. ممکن است کاربری با استفاده از سریال محصول اول، بسته سوم را فعال کند.
با خرید پنل جدید سریال های محصول اول و دوم شما، بسته آموزشی سوم را فعال نمی کند.

از گزینه Create new panel می توانید پنل جدید خرید کنید.
اگر قصد ندارید پنل جدید ایجاد کنید برای خرید سریال بیشتر وارد بخش Buy More Serial شوید و نام پنل مورد نظر جهت خرید سریال را انتخاب کنید. در هنگام خرید و یا اضافه کردن سریال ها، پس از بازگشت از مرحله پرداخت، سریال ها در یک صفحه به شما نمایش داده می شوند. که قابل پرینت و کپی در word خواهد بود.

در بخش دانلود؛ می توانید نرم افزارهای مربوط به خودتان و کاربران را دانلود کنید.
Video Guard Encryptor : فیلم های شما را رمزنگاری خواهد کرد.
.NET Framework 6.0 : برای اجرای انکریپتور روی دستگاه شما نیاز است. آن را دانلود و نصب کنید.
Video Player : نرم افزار پخش کننده یا همان پلیر اختصاصی است، که در ادامه نحوه شخصی سازی آن توسط Actual Installer را به شما آموزش می دهیم. البته مرحله شخصی سازی اختیاری است. کاربران برای استفاده از Video Player نیاز به نصب هیچ پیش نیازی از قبیل .NET Frame work ندارند.
Android Apk : نسخه قابل نصب پلیر اختصاصی بر روی موبایل های اندروید می باشد.


بعد از نصب نرم افزار Video Encryptor سیستم خود را برای شناسایی پنل به اینترنت متصل کنید.
نام پنل خود را وارد کرده و Connect را بزنید.
پس از اتصال، امکانات قفل گذاری پنل بصورت تیک نمایش داده خواهد شد. دکمه Browse را زده و فیلم خود را انتخاب کنید.
یک عنوان برای بخش Player Title انتخاب کنید. این عنوان هنگام پخش فیلم در بالای پلیر نمایش داده می شود.
در مورد گزینه Package Name دقت کنید. فیلم هایی که با Package Name یکسان قفل گذاری شوند همگی با یک سریال باز خواهند شد.
اگر یکی از آن ها فعال شود مابقی بدون نیاز به ورود سریال جدید باز می شوند.
و اما در صورتی که ویدئو ها را با Package Name متفاوت قفل گذاری کنید، هر کدام برای باز شدن از کاربر یک شماره سریال جداگانه درخواست می کند.
فیلم ها با بالاترین کیفیت و پایین ترین حجم ممکن تبدیل خواهند شد. زمان تبدیل بستگی به حجم و بیت ریت ویدئوی ورودی دارد. ولی به طور میانگین رمزگذاری یک فیلم یک ساعته حدود 20 الی 30 دقیقه زمان می برد.
کاربران برای فعالسازی اگر دستگاهشان به اینترنت متصل باشد، با وارد کردن شماره سریال فعالسازی مستقیماً انجام می شود.
اگر دستگاهشان به اینترنت متصل نباشد، آدرس وب سایت video-protect.net برای آن ها نمایش داده می شود تا بتوانند با مراجعه به بخش فعالسازی سایت به صورت آفلاین فعالسازی را انجام دهند.

برای استفاده از قفل در نرم افزارهای اتوران، می توانید مستقیما به فایل های ویدئویی قفل شده لینک ایجاد کنید. فقط در ابتدای اتوران به کاربر تایید کنید تا پلیر اختصاصی را نصب کند.
در صورتی که سوالی داشتید می توانید از طریق واتساپ ، تلگرام و یا فرم ارتباط داخل پنل مشتریان با ما ارتباط برقرار کنید.
به علت اینکه ویدئو گارد در سطح جهانی فعالیت می کند حجم تماس ها بالاست. سعی کنید حدالمقدور از تماس مستقیم اجتناب کنید و بصورت متنی با ما در تماس باشید.

در ضمن خرید و تست نرم افزار دارای یک هفته ضمانت بازپرداخت وجه می باشد که در صورت عدم رضایت می توانید از طریق تماس با پشتیبانی وجه خود را پس بگیرید.

سپاسگزارم